Dieta w ciąży

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość.

Dieta w ciąży - dlaczego jest ważna?

Dieta w ciąży ma niezwykle istotny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka, nie tylko w okresie prenatalnym, ale również późniejszych latach życia. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze 1000 dni życia, czyli czas od poczęcia do 3 r.ż. jest kluczowy dla zaprogramowania organizmu i zdrowia człowieka. Twoje wybory żywieniowe w ciąży nie są bez znaczenia! Mam świadomość, że jest to temat, wokół którego powstało wiele mitów, przez co czasem trudno odnaleźć się we wszystkich informacjach. Jednocześnie, robienie wszystkiego idealnie nie jest możliwe – dolegliwości ciążowe, stres, zmiany w codziennym życiu zdecydowanie mogą utrudniać codzienne pilnowanie diety. Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia, zapraszam do współpracy. Pokażę Ci, jak zadbać o siebie i dziecko.  

Konsultacje dietetyczne dla kobiet w ciąży

Zarezerwuj termin konsultacji poprzez kalendarz na stronie lub pisząc do mnie wiadomość na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com. Podczas konsultacji otrzymasz najważniejsze zalecenia na czas ciąży oraz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Dietoterapia w ciąży

Opieka dietetyczna uwzględniająca konsultacje online, plan suplementacji, zalecenia żywieniowe oraz przykładowe przepisy i jadłospisy. Czas trwania współpracy ustalany jest indywidualnie.

Pakiet "Zdrowa mama, zdrowe dziecko"

Mój autorski pakiet dla kobiet w ciąży będący najbardziej kompleksową i holistyczną metodą współpracy. W ramach pakietu otrzymujesz stałą opiekę na cały okres ciąży i wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym jak najlepiej zadbasz o siebie i dziecko. Liczba miejsc jest ograniczona!

Możesz skorzystać z pojedynczych konsultacji na dowolnym etapie ciąży lub pakietu dietoterapii. Sprawdź cennik i zarezerwuj termin konsultacji TUTAJ. Aby móc jak najlepiej wesprzeć Cię w tym wyjątkowym czasie przygotowałam również specjalny pakiet dla kobiet w ciąży. To mój autorski program, dzięki któremu towarzyszyłam i pomogłam już wielu kobietom w najważniejszej i najpiękniejszej drodze ich życia. Jeśli szukasz kompleksowej, holistycznej pomocy i opieki na czas ciąży, chcesz mieć pewność, że to co robisz, służy Tobie i dziecku, zapraszam Cię do współpracy. Szczegółu pakietu znajdziesz poniżej.

Dieta w ciąży - pakiet opieki dietetycznej

Wiem, że ciąża, czas przygotowań do niej oraz połóg to bardzo wyjątkowy, ale też wymagający etap życia każdej kobiety. Aby móc jak najlepiej wesprzeć Cię w tym czasie przygotowałam specjalny pakiet "Zdrowa mama, zdrowe dziecko", który jest najbardziej holistyczną i kompleksową formą współpracy. Możesz z niego skorzystać, jeśli chcesz mieć pewność, że podczas ciąży dbasz o siebie i dziecko w najlepszy możliwy sposób, a także jeśli potrzebujesz specjalistycznej opieki w związku np. z cukrzycą ciążową, anemią, chorobą przewlekłą, ciążą wysokiego ryzyka. Pakiet obejmuje:

Liczba miejsc ograniczona! Jeśli chcesz zapytać o dostępność pakietu lub masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com

Zapisz się

Make an appointment

[CP_APP_HOUR_BOOKING id="1"]