Dla pacjentów

Umów się na pierwszą konsultację i wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie.

Przygotowałam dla Ciebie kilka opcji współpracy, które pomogą Ci zadbać o zdrowie na Twoich własnych zasadach

Konsultacje dietetyczne online

Konsultacje dietetyczne online to pierwszy krok do rozpoczęcia dietoterapii. Podczas spotkania omawiamy Twoje problemy, objawy, wyniki badań, historię medyczną i planujemy pełny proces dietoterapeutyczny. Możesz umówić się również na jednorazową konsultację bez rozpoczynania dietoterapii, jeśli zależy Ci poprostu na spotkaniu ze specjalistą i omówieniu swojego stanu zdrowia i sposobu żywienia.

Dietoterapia

Dietoterapia to proces ukierunkowany na znalezienie przyczyny problemów oraz ich skuteczne rozwiązanie za pomocą zmian w odżywianiu, suplementacji i stylu życia. W ramach współpracy ze mną otrzymujesz proces dietoterapetyczny (czas trwania ustalany indywidualnie, najczęściej są to 2-3 miesiące) uwzględniający m.in:

Jadłospis indywidualny

Jeśli chcesz otrzymać indywidualny 7 lub 14-dniowy jadłospis uwzględniający Twoje preferencje smakowe oraz podstawowe informacje na temat stanu zdrowia, jest to usługa dla Ciebie. Jadłospis opracowuję na podstawie wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza i dzienniczka żywieniowego. Otrzymujesz szczegółową rozpiskę posiłków wraz ze wskazówkami dotyczącymi rotacji diety, a także dostęp do aplikacji mobilnej z interaktywną listą zakupów i możliwością elastycznej modyfikacji posiłków. Dzięki temu jadłospis będzie służył Ci przez długi czas.

Indywidualne zalecenia

Jeśli chcesz nauczyć się, jak się zdrowo odżywiać bez konieczności “jedzenia z kartki”, to rozwiązanie dla Ciebie. W ramach tej usługi otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe, suplementacyjne, dotyczące stylu życia opracowane na podstawie wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza medyczno-żywieniowego. 

Dieta w ciąży

Czas przygotowań do ciąży, 9 miesięcy ciąży oraz połóg to wyjątkowe etapy życia każdej kobiety. Wiem, jak ważna jest dbałość o sobie podczas każdego z nich, dlatego przygotowałam specjalną ofertę, aby wesprzeć Cię w tym czasie. 

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)