Wspaniale, że jesteś! Czekałam właśnie na Ciebie. Jeśli zechcesz, z chęcią pomogę Ci jako Twój dietetyk.

Jako dietoterapeutka i specjalistka do spraw odżywiania współpracuję z pacjentami, którym zależy na indywidualnym podejściu i trwałych efektach. W naszej współpracy nie tylko osiągniesz postawiony cel, ale też nauczysz się, jak zdrowo się odżywiać i smacznie komponować posiłki – by codzienna dieta stała się łatwa, lekka i przyjemna. Czy chcesz zobaczyć, jak to zrobić? Wybierz kategorię, która najbardziej Cię interesuje i odpowiada Twoim potrzebom.

Współpraca z dietetykiem – 5 powodów, dlaczego warto

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług dietetyka, jakie Ci oferuję, zobacz:

 • Jestem jednym z niewielu dietetyków w Polsce, którzy ukończyli półroczny kurs organizowany przez australijski Uniwersytet Monash – najważniejszy ośrodek naukowy i kliniczny zajmujący się chorobami jelit oraz prowadzeniem diety FODMAP
 • Jestem w stałym kontakcie z lekarzami specjalistami – m.in. z psychologiem, fizjoterapeutą, lekarzem ginekologiem, gastroenterologiem, kardiologiem, diabetologiem i innymi – więc masz pewność, że otoczę Cię kompleksową opieką. Proponowane zalecenia będą wspomagały Twoje leczenie, a konsultacje ze specjalistami wzmocnią efekty naszej dietoterapii!
 • Schematy? Nie tutaj – nie otrzymasz ode mnie powielonej rozpiski, co jeść, a czego nie jeść. Zamiast tego oferuję Ci coś więcej:
  • plan żywienia, który od A do Z powstanie specjalnie i wyłącznie dla Ciebie
  • konsultacje, które pomogą Ci zyskać dużą niezależność żywieniową – dzięki nim nauczysz się dbać o siebie i jeść tak, by zachować zdrowie i mieć z tego przyjemność
  • motywację, gdy będziesz potrzebować wsparcia, i opiekę przez cały czas naszej współpracy
 • Jeśli coś Cię nurtuje, śmiało pytaj! Odpowiem na Twoje pytania i wszystko wyjaśnię, porozmawiamy w przyjaznej aurze, bez medycznego żargonu. Na każdym spotkaniu, online czy osobistym, możesz się poczuć naprawdę swobodnie.
 • Już od naszej pierwszej rozmowy poczujesz się też wysłuchaną i wysłuchanym. Wszystkie Twoje troski i problemy są dla mnie ważne. Każdy Twój cel – warty, by nad nim popracować. Nasza współpraca będzie oparta na zrozumieniu, indywidualnym podejściu i pełnym profesjonalizmie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!