Konsultacje dietetyczne online

Umów się na konsultację dietetyczną online i upewnij się, że każdego dnia wspierasz swoje zdrowie w najlepszy możliwy sposób.

Jak wyglądają konsultacje dietetyczne online?

Konsultacje dietetyczne online

Konsultacje dietetyczne online to pierwszy etap pełnej współpracy i dietoterapii. Dzięki formie zdalnej możemy przeprowadzić je z każdego miejsca na świecie, a Ty nie musisz nawet wychodzić z domu, aby dostać się do gabinetu. Pierwsza konsultacja jest niezbędna do rozpoczęcia pełnej współpracy i zaplanowania kolejnych działań. Na konsultację możesz umówić się również wtedy, kiedy nie planujesz i nie potrzebujesz pełnej, kompleksowej opieki dietetycznej, a chcesz jedynie skonsultować się w podstawowych aspektach zdrowotnych i żywieniowych oraz uzyskać profesjonalne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podczas pierwszej konsultacji: 

Po konsultacji otrzymujesz podsumowanie drogą mailową, co ułatwia skupienie w trakcie spotkania i umożliwia ci wprowadzenie podstawowych zaleceń jeszcze przed otrzymaniem wszystkich materiałów.

Jak zapisać się na wizytę i jak przygotować się do pierwszej konsultacji?

Zapis na konsultacje i przygotowanie do pierwszego spotkania odbywają się online. Termin konsultacji możesz wybrać korzystając z kalendarza na stronie lub pisząc do mnie na maila. Po rezerwacji terminu otrzymasz ode mnie dane do płatności oraz wszystkie materiały (kwestionariusz, dzienniczek żywieniowy, wskazówki dotyczące przygotowania). Nie zapomnij odesłać materiałów maksymalnie na 24 godziny przed konsultacją. Dzięki temu podczas naszego spotkania maksymalnie wykorzystamy jego czas. Dołącz też wyniki badań, jeśli posiadasz. Nie musisz specjalnie wykonywać żadnych badań, ale napewno będą one pomocne. W razie potrzeby zasugeruję, jakie badania warto wykonać po konsultacji.

Zarezerwuj i opłać termin konsultacji

Zarezerwuj termin konsultacji poprzez kalendarz na stronie lub pisząc do mnie wiadomość na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com. Następnie mailowo otrzymasz ode mnie dane do przelewu. Po potwierdzeniu płatności zaczynami działać. 

Wypełnij i odeślij wszystkie materiały

Przed konsultacją wypełnij kwestionariusz medyczno-żywieniowy i dzienniczek żywieniowy, które otrzymasz ode mnie mailowo. Odeślij je najpóźniej na 24 godziny przed konsultacją, dołącz też aktualne (z ostatnich 6 miesięcy) wyniki badań.

Widzimy się na konsultacji 🙂

Ostatni krok to nasze spotkanie poprzez wybraną platformę. Omawiamy i analizujemy Twoją historię medyczną, wyniki badań, objawy, preferencje oraz planujemy dalsze działania. Po konsultacji otrzymasz mailowo jej podsumowanie.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś/aś tu odpowiedzi na swoje pytanie, chcesz o coś dopytać śmiało napisz do mnie na maila nutriaid.dietetyk@gmail.com!

Jak zarezerwować i opłacić konsultację?

Rezerwacji terminu konsultacji możesz dokonać poprzez kalendarz na stronie (sprawdź zakładkę “UMÓW KONSULTACJĘ”) lub pisząc do mnie mailowo. Po rezerwacji lub ustaleniu terminu otrzymasz ode mnie dane do płatności przelewem.

Gdzie odbywają się konsultacje? Czy muszę mieć specjalny program?

Konsultacje odbywają się w pełni zdalnie poprzez Google Meets, Teams lub Zoom. Możliwe jest też odbycie konsultacji telefonicznie po wcześniejszym ustaleniu. Platformę wybieramy wpólnie, tak aby było to wygodne dla oby stron 🙂

Co przygotować przed pierwszą konsultacją?

Po rezerwacji i opłaceniu terminu konsultacji mailowo otrzymasz ode mnie wszystkie szczegóły. Przesyłam kwestionariusz medyczno żywieniowy oraz instrukcję wypełnienia dzienniczka żywieniowego (online lub tradycyjnie, na kartce). Wszystkie materiały wypełnij i odeśli najpóźniej na 24 godziny przed konsultacją. 

Czy przed konsultacją muszę wykonać badania?

Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli masz aktualne badania (z ostatnich 6 miesięcy) koniecznie prześlij je razem z wypełnionym kwestionariuszem i dzienniczkiem żywieniowym.  Morfologia, lipidogram, panel tarczycowy, podstawowe badania moczu będą bardzo przydatne. Jeśli podczas konsultacji dojdziemy do wniosku, że w Twojej sytuacji wskazana była dalsza diagnostyka, zasugeruję badania do wykonania i konsultacje z lekarzem.

Zapisz się

Make an appointment

[CP_APP_HOUR_BOOKING id="1"]