mgr Aleksandra Dziura

 • założycielka poradni NutriAid, dietetyczka kliniczna i sportowa
 • absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Institute of Performance Nutrition w Wielkiej Brutanii
 • autorka książki "Zdrowa dieta przyszłej mamy" oraz e-book'a "101 mitów dietetycznych"
 • uczestniczka wielu polskich, jak i zagranicznych szkoleń i kursów 
 • autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych
 • prowadzi wykłady i szkolenia
Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Przeczytaj o moim wykształceniu i dotychczasowym doświadczeniu:

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich z dietetyki klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam również kurs podyplomowy z dietetyki sportowej na brytyjskiej uczelni Institute of Performance Nutrition.  Mimo, że dietetyką zajmuję się każdego dnia od ponad 6 lat i czuję się specjalistką w swoim fachu, mam świadomość jak szybko i dynamicznie rozwija się ta dziedzina, dlatego nieustannie się dokształcam biorąc odział w wielu szkoleniach specjalistycznych. 

Oto krótki wycinek z mojej pracy:

 • W 2020 roku założyłam własną poradnię dietetyki klinicznej i sportowej online
 • Prowadzę konsultacje stacjonarne w Warszawie w Centrum Medycyny Sportowej
 • Wydałam ebook’a “101 mitów dietetycznych” oraz książkę “Zdrowa dieta przyszłej mamy”
 • Jestem współorganizatorką i członkinią komisji naukowej podczas Olimpiad Promocji Zdrowego Stylu Życia 
 • Współtworzę platformę edukacyjną dla pacjentów i lekarzy www.waznadieta.pl
 • Dla Centrum Medycznego Meavita tworzę artykuły popularnonaukowe, które dotyczą dietetycznego wspomagania leczenia niepłodności, żywienia kobiet ciężarnych i karmiących. 
 • Organizowałam i prowadziłam warsztaty żywieniowe, kulinarne dla podopiecznych Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” MCHT Życie na Swoim – osób z niepełnosprawnością intelektualną
 • W myśl edukacji od najmłodszych lat prowadziłam zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat i układałam jadłospisy dekadowe dla Niepublicznego Przedszkola „Akademia Krasnoludków”
 • W ramach współpracy z firmą H&M prowadziłam konsultacje żywieniowe dla pracowników oraz wykonywałam analizy składu ciała
 • Współpracuję z portalem www.fajnegotowanie.pl, dla którego tworzę przepisy kulinarne

Co mówią o mnie pacjenci?

„Do Pani Oli na wizytę zapisałam się po poleceniu od przyjaciółki, w ciągu 3 miesięcy udało mi się dojść do wymarzonej wagi a ani przez chwilę nie czułam się jakbym była na diecie :) Do tego Pani Ola jest bardzo miła i empatyczna, była ze mną w stałym kontakcie. Na pewno już nie zmienię swojego dietetyka.”
„Na konsultacje wybraliśmy się całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Aleksandra dokładnie wszystko tłumaczy, podeszła do nas z dużym zaangażowaniem. Udało mi się zrzucić nadmierne kilogramy, u męża poprawiły się wyniki badań, a dzieci wreszcie powoli przekonują się do jedzenia warzyw. Polecam!”
„Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Olą! podziwiam za wiedzę, zaangażowanie, a przy tym wyrozumiałość i ciepłą atmosferę w gabinecie. Efekty szybciej niż się spodziewałam:)”
„W celu przygotowania do zawodów siatkarskich, trafiłam na Panią Aleksandrę. Podeszła do mnie wręcz perfekcyjnie, dokładnie przeanalizowała moje badania, powiedziała co myśli o pewnych nawykach i wspólnie mogliśmy dopiąć moją dietę do potrzeb. Pani Ola to skarb!”
„Panią Olę cechuję przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta, do niczego nie zmusza przy doborze diety, wszystko co planuje, robi wedle życzeń pacjenta, tak aby czuł się on dobrze, a pani Ola była w stanie mu pomóc. Gorąco polecam !”

"Bardzo lubię wiedzieć co z czego wynika, dlatego dr Ola to był strzał w dziesiątkę. Podczas konsultacji wytłumaczyła mi wszystko co się skąd bierze i znalazła przyczynę moich problemów, dzięki czemu mogłyśmy się nią zająć, zamiast leczenia samych skutków. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, czułam się naprawdę zaopiekowana."

Masz do mnie pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Śmiało odezwij się do mnie na maila kontakt@nutri-aid.pl! 
Odpowiadam na wszystkie wiadomości najszybciej jak to możliwe :)