Indywidualny jadłospis

Gwarancja zdrowego i dobrze zbilansowanego żywienia.

Indywidualny jadłospis od dietetyka klinicznego

Nie wiesz, jak planować posiłki, aby były smaczne, proste, szybkie, a jednocześnie zdrowe i dopasowane do Twojego stanu zdrowia? Masz dość marnowania żywności i wiecznego zastanawiania się co zjeść na obiad? Chcesz lepiej zadbać o swoje zdrowie, ale nie masz czasu na gotowanie wymyślnych, skomplikowanych posiłków? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś tak, jest to oferta dla Ciebie. Indywidualny jadłospis uwzględnia harmonogram posiłków rozpisany na 7 lub 14 dni. Posiłki są dopasowane do Twoich preferencji żywieniowych, zasobów czasowych i finansowych oraz stanu zdrowia. Jadłospisy układam w oparciu o szczegółowy kwestionariusz medyczno-żywieniowy oraz aktualne wyniki badań, jeśli je posiadasz. Plan posiłków otrzymasz mailowo w formie pdf, a dodatkowo udostępnię Ci specjalną aplikację mobilną, dzięki które wszystko będziesz mieć pod ręką (np. listę zakupów będąc w sklepie). Dzięki aplikacji będziesz mieć również możliwość modyfikacji posiłków wedle swoich preferencji i moich wskazówek, które przekażę razem z jadłospisem. Dzięki temu będzie Ci służył przez długi czas. Usługa nie obejmuje konsultacji 1:1, suplementacji, ani szczegółowych zaleceń żywieniowych.

Zarezerwuj pakiet

Napisz do mnie na maila nutriaid.dietetyk@gmail.com. W treści wiadomości napisz, że interesuje Cię indywidualny jadłospis na 7 lub 14 dni. Możesz też dopisać, na czym głównie Ci zależy, jakie efekty chcesz osiągnąć. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie potwierdzenie terminu oraz dane do przelewu.

Wypełnij i odeślij wszystkie materiały

Po wykonaniu płatności otrzymasz ode mnie dokumenty do wypełnienia (kwestionariusz medyczno-żywieniowy, dzienniczek żywieniowy). Odeślij je w wyznaczonym terminie dołączając aktualne wyniki badań, jeśli je posiadach.

Wprowadź zalecenia w życie

Po zapoznaniu się z materiałami przygotuję dla Ciebie indywidualny jadłospis (harmonogram posiłków, lista zakupów, wskazówki praktyczne). Po otrzymaniu jadłospisu przez 2 tygodnie jestem do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz chciał/chciała o coś dopytać.

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)