Zalecenia dietetyczne

Chcesz dowiedzieć się, jak zdrowo się odżywiać w sposób dopasowany do Twojego zdrowia i wyników badań, ale bez konieczności jedzenia z kartki? To oferta dla Ciebie.

Indywidualne zalecenia dietetyczne

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powinnaś/powinieneś się odżywiać w sposób zbilansowany, dopasowany do Twojego stanu zdrowia, wyników badań i preferencji, to oferta dla Ciebie. Indywidualne zalecenia dietetyczne to zbiór praktycznych porad i wskazówek, które pomogą Ci komponować codzienne żywienie w prosty, smaczny i zdrowy sposób. Dowiesz się, jak bilansować posiłki, co jeść, czego unikać, aby wspomóc swój organizm i czuć się dobrze. Oferta ta nie obejmuje konsultacji 1:1 ani rozpisanego jadłospisu. Zobacz, jak to wygląda w praktyce.

Zarezerwuj pakiet

Napisz do mnie na maila nutriaid.dietetyk@gmail.com. W treści wiadomości napisz, że interesuje Cię pakiet indywidualnych zaleceń dietetycznych, możesz też dopisać, na czym głównie Ci zależy, jakie efekty chcesz osiągnąć. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie potwierdzenie terminu oraz dane do przelewu.

Wypełnij i odeślij wszystkie materiały

Po wykonaniu płatności otrzymasz ode mnie dokumenty do wypełnienia (kwestionariusz medyczno-żywieniowy, dzienniczek żywieniowy). Odeślij je w wyznaczonym terminie dołączając aktualne wyniki badań, jeśli je posiadach.

Wprowadź zalecenia w życie

Po zapoznaniu się z materiałami przygotuję dla Ciebie indywidualne zalecenia żywieniowe obejmujące m.in. wskazówki dotyczące suplementacji, komponowania i przygotowywania posiłków, doboru produktów. Po otrzymaniu zaleceń przez 2 tygodnie jestem do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz chciał/chciała o coś dopytać.

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)