Copywriting dietetyczny

Potrzebujesz rzetelnych i merytorycznych tekstów z zakresu dietetyki? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! 

Copywriting dietetyczny to moja specjalność. Od ponad 6 lat tworzę artykułu blogowe i specjalistyczne z zakresu dietetyki, zdrowego stylu życia, suplementacji i medycyny. Współpracowałam z klientami indywidualnymi, agencjami marketingowymi, placówkami medycznymi. Chętnie pomogę również Tobie. 

Stworzę dla Ciebie artykuły dietetyczne pozbawione błędów merytorycznych, wolne od domysłów i szamańskich zaleceń, a jednocześnie przyjazne dla Twoich czytelników i wyszukiwarek.  Pomogę Ci zbudować wizerunek eksperta, dotrzeć do grupy docelowej i wesprzeć realizację Twoich celów biznesowych.

Mimo rosnącej świadomości społecznej, internet wciąż pęka w szwach od błędnych, niepopartych faktami informacji na temat zdrowia. Wpływają one negatywnie na wizerunek portali, na których są publikowane, a nawet mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia czytelników.  Dlatego oferuję Ci merytoryczne teksty oparte o wiedzę naukową. Ukończyłam uczelnię medyczną, mam duże doświadczenie w analizie i interpretacji badań naukowych, umiem przekazać informacje w sposób rzetelny, a jednocześnie przystępny dla czytelników. Nie publikuję niesprawdzonych informacji i nie polecam sposobów, które nie działają. 

Jakie treści mogę dla Ciebie przygotować?

  • Treści dietetyczne na bloga. Stworzę merytoryczne, przyjazne dla czytelnika, zoptymalizowane pod kątem SEO artykuły na Twojego bloga. Teksty opatrzone są bibliografią, jeśli jej potrzebujesz.
  • Specjalistyczne artykuły dietetyczne. Tworząc teksty specjalistyczne korzystam wyłącznie z publikacji naukowych, zarówno polskich, jak i anglojęzycznych. 
  • Artykuły eksperckie. Jestem dietetykiem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. 
  • Mailing, materiały edukacyjne, ebooki. Szukasz doświadczonego copywritera do mailingu, broszur, ulotek edukacyjnych? Odezwij się do mnie i wspólnie wypracujemy najlepszy model współpracy.
  • Przepisy z wyliczonymi wartościami odżywczymi.
  • Przykładowe plany żywieniowe. 
  • Oferuję również konsultacje merytoryczne przy tworzeniu artykułów, produktów i usług.

Masz pomysł na wspólny projekt?

Napisz do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)