Oferta dla firm:

  • merytoryczna weryfikacja materiałów o tematyce dietetycznej i zdrowotnej
  • copywriting dietetyczny i medyczny
  • opiniowanie produktów
  • pisanie książek, ebooków
  • konsultacje dietetyczne dla pracowników wraz z analizą składu ciała
  • organizacja warsztatów, wykładów, szkoleń dla firm, fundacji, szkół, placówek medycznych, klubów sportowych i innych

Konsultacje indywidualne dla pracowników i wykłady dla firm

Efektywny i skuteczny pracownik to przede wszystkim zdrowy pracownik. Dzięki zapewnieniu swoim współpracownikom dostępu do spotkań i opieki specjalisty, możliwości wzięcia udziału w wykładach edukacyjnych i zwiększaniu świadomości na temat diety i zdrowego stylu życia, możesz wpłynąć na poprawę wyników Twojej firmy. Podczas warsztatów i konsultacji poruszam tematy dotyczące naturalnego wspierania odporności, co zmniejszy ilość zwolnień lekarskich oraz dietetycznego wspierania pracy układu nerwowego, mózgu i funkcji poznawczych. Uczę jak zdrowo się odżywiać nawet mimo szybkiego, intensywnego trybu życia.

Wykłady dietetyczne w klubach sportowych, edukacja zawodników, trenerów i rodzin

Pomogę Ci rozpowszechnić wiedzę i świadomość żywieniową w kadrze, wśród trenerów, sztabu medycznego oraz rodzin sportowców. Język i formę przekazu wiedzy dopasowuję do wieku odbiorców – prowadzę spotkania z dziećmi i dorosłymi. Biorę udział w zgrupowaniach i obozach sportowych, podczas których edukuję zawodników na temat żywienia w sporcie i wspomagania regeneracji.

Spotkania z dietetykiem w szkołach rodzenia

Prowadzę warsztaty i wykłady edukacyjne dla przyszłych mam na temat zdrowego odżywiania w ciąży, diety matki karmiącej oraz powrotu do formy po porodzie. W zależności od ustaleń zajęcia mają charakter jednorazowy lub cykliczny. 

Copywriting dietetyczny

Od wielu lat zajmuję się copywritingiem dietetycznym. Współpracuję z klientami indywidualnymi, klinikami medycznymi oraz agencjami SEO. Przygotowywałam artykuły i materiały edukacyjne m.in. dla Centrum Medycznego Meavita, PZU Zdrowie, Drogerii Dr.Max, portalu e-recepta.pl, zdrovit.pl oraz waznadieta.pl

Masz pomysł na wspólny projekt?

Napisz do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)