Dietetyka sportowa

Wejdź na wyższy level sportowy.

Uczę sportowców, jak w prosty i smaczny sposób zadbać o dobrą kondycję, regenerację, poprawić wyniki sportowe i cieszyć się dobrym zdrowiem. Sport w moim życiu obecny był od zawsze, więc rozumiem Twoje potrzeby i to jak wygląda życie sportowca “za kulisami”. Zalecenia i dietę dopasuję do Twoich potrzeb, możliwości i celów. 

  • Jesteś sportowcem lub osobą aktywną i chcesz zadbać o swoją dietę, tak aby pomagała Ci osiągać lepsze wyniki sportowe?
  • Szukasz prostych rozwiązań dietetycznych, dzięki którym zaoszczędzisz czas na zakupach i w kuchni?
  • Chcesz lepiej zadbać o swoją regenerację?

Podczas naszej współpracy nauczę Cię jak odżywiać się zdrowo, smacznie, bez konieczności rezygnowania z ulubionych produktów i spędzania wielu godzin w kuchni. Zalecenia dopasuję do Twojego trybu życia, celów sportowych, sylwetkowych i zdrowotnych oraz  aktualnego okresu treningowego.

Współpracując ze sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie, łączę wiedzę z zakresu dietetyki sportowej, klinicznej oraz fizjologii i biochemii. Dla każdego zawodnika, zarówno zawodowca, jak i amatora dobieram skuteczne rozwiązania dietetyczne i suplementacyjne, które poprawiają regenerację i wspierają wyniki sportowe. 

Pracuję ze sportowcami dyscyplin: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis, pływanie, taniec.

Uwaga! Nie współpracuję ze sportowcami dyscyplin typowo siłowych i kulturystycznych, ani uprawiających sporty walki. 

W ramach współpracy otrzymujesz:

Zalecenia żywieniowe, plan suplementacji

Szczegółowe, indywidualne zalecenia żywieniowe dopasowane do uprawianej dyscypliny, częstotliwości i intensywności treningów, celów sportowych oraz stanu zdrowia. Dzięki nim będziesz umiał/umiała samodzielnie planować i komponować swoje posiłki w poszczególnych etapach sezonu i przygotowania do zawodów, nauczysz się, jak odżywiać się podczas zgrupowań. Dostaniesz indywidualny plan suplementacji zdrowotnej i sportowej.

Dieta rotacyjna

Otrzymasz zalecenia, przykładowe schematy posiłków i materiały edukacyjne dopasowane do poszczególnych etapów sezonu sportowego, dni treningowych i nietrenigowych, meczowych oraz wolnych, przeznaczonych na regenerację.

Propozycje posiłków, harmonogramy dzienne

Inspiracje i schematy posiłków, propozycje harmonogramów (jadłospisów) dziennych na określony okres czasu. To narzędzie, które pokaże Ci, jak bilansować posiłki i komponować codzienne żywienie. Dzięki nim nie będziesz musiał/musiała codziennie zastanawiać się, co zjeść i co kupić w sklepie, ani co wybierać na stołówce podczas zgrupować. Poznasz proste, szybkie i smaczne przepisy dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i Twoich preferencji kulinarnych, z których będziesz mógł/mogła korzystać przez wiele lat.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Dostęp do aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami, interaktywną listą zakupów, dostępem do czatu i możliwością samodzielnego wprowadzania zmian. Dzięki temu wszystko masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Nie musisz drukować plików pdf, aby iść na zakupy lub sprawdzić przepis na dany posiłek. 

Stały kontakt, bieżący monitoring

Kontakt i regularny monitoring żywieniowy to ważny element współpracy dietetycznej. Dzięki niemu możemy na bieżąco oceniać postępy i wprowadzać modyfikacje, dbając o efektywność procesu na każdym kroku.

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

 

“Chcemy tego, czy nie chcemy, wiek XXI w światowym sporcie będzie wiekiem biochemii i żywienia. W zawodach będą zwyciężać ci sportowcy, w treningu których wiedzę tę potrafiono najlepiej wykorzystać”

Śp. prof. Jerzy Popingis

Zarezerwuj termin konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)