Konsultacje dietetyczne online

Skonsultuj się ze specjalistą, zadbaj o zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Jak wyglądają konsultacje dietetyczne online?

Konsultacje dietetyczne online to pierwszy etap pełnej współpracy i dietoterapii. Dzięki formie zdalnej możemy przeprowadzić je z każdego miejsca na świecie, a Ty nie musisz nawet wychodzić z domu, aby dostać się do gabinetu. Pierwsza konsultacja jest niezbędna do rozpoczęcia pełnej współpracy i zaplanowania kolejnych działań. Natomiast konsultacje kontrolne pomagają nam monitorować efekty i wprowadzać niezbędne modyfikacje w trakcie procesu. Podczas pierwszej konsultacji: 

 • Przeprowadzam szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy,
 • Analizujemy wyniki badań, w razie potrzeby zastanawiamy się nad pogłębieniem diagnostyki,
 • Analizujemy dotychczasowych sposób żywienia i styl życia,
 • Przekazuję najważniejsze zalecenia żywieniowe i ogólno-zdrowotne,
 • Przedstawiam możliwości dalszej współpracy i wstępny plan dietoterapii,
 • Podejmujemy decyzję o formie naszej dalszej współpracy,
 • Określamy szacunkowy czas trwania procesu,
 • Po konsultacji otrzymujesz podsumowanie drogą mailową, co ułatwia skupienie w trakcie spotkania i umożliwia ci wprowadzenie podstawowych zaleceń jeszcze przed otrzymaniem wszystkich materiałów.

Zależy mi na Twoim zaufaniu i zadowoleniu z naszej współpracy. Moją rolą jest przeprowadzenie Cię przez cały proces edukacji żywieniowej, przekazanie wiedzy, rad i wskazówek, które pozwolą Ci zmienić nawyki nie tylko wtedy, kiedy współpracujemy, ale na całe życie.

Konsultacje dietetyczne online - zalety

Dlaczego warto umówić się na konsultację dietetyczną online? Przede wszystkim możemy odbyć ją będąc w dowolnym miejscu na świecie. Nie tracisz czasu na dojazdy do gabinetu stacjonarnego, stanie w korkach, czy szukanie wolnego miejsca parkingowego. Dodatkowo dzięki konsultacji:

 • Możesz lepiej poznać i zrozumieć swój organizm,
 • Dowiesz się,  dlaczego podejmujemy takie, a nie inne działania,
 • Zrozumiesz, co dzieje się w Twoim organizmie i jak dostarczyć mu wszystkiego, czego potrzebuje,
 • Dowiesz się, jakie zmiany możesz wprowadzić “od zaraz”,
 • Otrzymasz spersonalizowaną propozycję dalszej współpracy i strategię żywieniową.

Konsultacje dietetyczne online - krok po kroku

Krok 1.

Rezerwacja i opłacenie terminu konsultacji

Zarezerwuj termin konsultacji poprzez kalendarz dostępny na stronie lub napisz do mnie na maila nutriaid.dietetyk@gmail.com. Po rezerwacji terminu otrzymasz dane do płatności. Dostaniesz również kwestionariusz medyczno-żywieniowy do wypełnienia oraz dostęp do aplikacji mobilnej z prośbą o uzupełnienie dzienniczka żywieniowego.

Krok 2.

Wypełnienie i odesłanie kwestionariusza oraz dzienniczka żywieniowego

Wypełnij kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy oraz odeślij wszystkie materiały w wyznaczonym terminie. Dzięki temu podczas konsultacji będziemy mogli skupić się na doprecyzowaniu najważniejszych kwestii i omówieniu zaleceń oraz planu działania. W przeciwnym razie wszystkie pytania będę musiała zadać podczas konsultacji, a czas na edukację będzie ograniczony.

Krok 3.

Pierwsza konsultacja, ustalenie strategii żywieniowej

Podczas pierwszej konsultacji odbywa się wstępna edukacja żywieniowa oraz przekazanie najważniejszych zaleceń. Dostaniesz propozycję pełnej współpracy dietetycznej, którą możemy rozpocząć po konsultacji. Po spotkaniu otrzymasz mailowo jego podsumowanie (dzięki temu łatwiej będzie Ci się skupić podczas naszej rozmowy). Konsultacje odbywają się poprzez Zoom, Google Meets lub Microsoft Teams.

Konsultacje dietetyczne online - zapisy

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)