Dietetyka kliniczna

Zadbaj o zdrowie pod okiem doświadczonego dietetyka klinicznego.

Prowadzę dietoterapię pacjentów z chorobami gastroenterologicznymi, endokrynnymi, metabolicznymi i autoimmunologicznymi. Zawsze stawiam na holistyczne podejście, szukanie przyczyn problemów i długofalową poprawę stanu zdrowia. Planując dietoterapię opieram się na najnowszych badaniach naukowych, wytycznych eksperckich oraz wieloletnim doświadczeniu. Nie daję “diet spod lady”, bo wiem, że nie działają. Każdy organizm i przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Mimo że pracujemy nad poprawą stanu zdrowia, wprowadzeniem chorób w okres remisji lub ich całkowitym wyleczeniem, zawsze uwzględniam Twoje preferencje, upodobania i możliwości, dzięki czemu dbamy również o Twój komfort psychiczny.

Dietetyka kliniczna - oferta. Zobacz, w czym mogę Ci pomóc:

 • Zaburzenia gospodarki węglowodanowo-insulinowej

  Insulinooporność, cukrzyca typu 2, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa

 • Choroby tarczycy

  Niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa

 • Choroby przewodu pokarmowego

  Zespół jelita drażliwego (IBS), zespół przerostu bakteryjnego (SIBO, choroba wrzodowa żołądka, choroba refluksowa, kamica żółciowa, niealkoholowe stłuszczenie wątroby

 • Choroby układu krążenia

  Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, dyslipidemia

 • Choroby kobiece

  Zespół policystycznych jajników (PCOS), endometrioza, zaburzenia cyklu menstruacyjnego

 • Niedobory i nietolerancje pokarmowe

  Anemia, nietolerancja histaminy

 • Choroby autoimmunologiczne

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), choroba Hashimoto, Gravesa-Basedowa, celiakia

UWAGA! Nie prowadzę pacjentów z chorobami nefrologicznymi, cukrzycą typu 1 oraz dietoterapii dzieci.

W ramach współpracy otrzymujesz:

Zalecenia żywieniowe, plan suplementacji

Szczegółowe, indywidualne zalecenia żywieniowe ukierunkowane na wspomaganie leczenia danej choroby. Dzięki nim będziesz umiał/umiała samodzielnie planować i komponować swoje posiłki zarówno w okresie choroby, jak i remisji. Jeśli w Twoim przypadku wskazane będzie wdrożenie suplementacji, otrzymasz jej szczegółowy plan wraz z propozycjami konkretnych preparatów, czasem i sposobem ich przyjmowania. Nie współpracuję z żadną marką suplementów i nie polecam produktów, które są zbędne lub nie działają. 

Materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne dopasowane do Twoich potrzeb. Edukacja jest bardzo ważnym filarem naszej współpracy. Dzięki niej zrozumiesz, dlaczego wskazane są takie, a nie inne działania i nie będziesz wiecznie uzależniony/uzależniona od rozpisek. Materiały obejmują m.in. informacje na temat danej jednostki chorobowej, opisy posiłków i suplementów z wyjaśnieniem i uzasadnieniem ich wyboru.

Propozycje posiłków, harmonogramy dzienne

Inspiracje i schematy posiłków, propozycje harmonogramów (jadłospisów) dziennych na określony okres czasu. To narzędzie, które pokaże Ci, jak bilansować posiłki i komponować codzienne żywienie. Dzięki nim nie będziesz musiał/musiała codziennie zastanawiać się, co zjeść i co kupić w sklepie. Poznasz proste, szybkie i smaczne przepisy dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i Twoich preferencji kulinarnych, z których będziesz mógł/mogła korzystać przez wiele lat. W przypadku dietoterapii składających się z etapów eliminacji i reintrodukcji (zwłaszcza choroby jelit) otrzymasz propozycje posiłków na każdy z tych etapów.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Dostęp do aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami, interaktywną listą zakupów, dostępem do czatu i możliwością samodzielnego wprowadzania zmian (wedle ustaleń). Dzięki temu wszystko masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Nie musisz drukować plików pdf, aby iść na zakupy lub sprawdzić przepis na dany posiłek. 

Stały kontakt, bieżący monitoring

Kontakt i regularny monitoring żywieniowy to ważny element współpracy dietetycznej. Dzięki niemu możemy na bieżąco oceniać postępy i wprowadzać modyfikacje, dbając o efektywność procesu na każdym kroku.

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

Zarezerwuj termin konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)