Dietetyka sportowa

Wejdź na wyższy level sportowy.

Uczę młodych sportowców, jak w prosty i smaczny sposób zadbać o dobrą kondycję, regenerację, poprawić wyniki sportowe i cieszyć się dobrym zdrowiem. Sport w moim życiu obecny był od zawsze, więc rozumiem to jak wygląda życie sportowca “za kulisami”. Zalecenia i dietę dopasuję do potrzeb, możliwości i celów. 

  • Jesteś sportowcem lub osobą aktywną i chcesz zadbać o swoją dietę, tak aby pomagała Ci osiągać lepsze wyniki sportowe?
  • Jesteś rodzicem młodego sportowca i chcesz wspomóc jego rozwój sportowy, zadbać o zdrowie i długotrwałe nawyki żywieniowe?
  • Szukasz prostych rozwiązań dietetycznych, dzięki którym zaoszczędzisz czas na zakupach i w kuchni?
  • Chcesz lepiej zadbać o swoją regenerację?

Podczas naszej współpracy nauczę Cię jak odżywiać się zdrowo, smacznie, bez konieczności rezygnowania z ulubionych produktów i spędzania wielu godzin w kuchni. Zalecenia dopasuję do Twojego trybu życia, celów sportowych, sylwetkowych i zdrowotnych oraz  aktualnego okresu treningowego.

Współpracując ze sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie, łączę wiedzę z zakresu dietetyki sportowej, klinicznej oraz fizjologii i biochemii. Dla każdego zawodnika dobieram skuteczne rozwiązania dietetyczne i suplementacyjne, które poprawiają regenerację i wspierają wyniki sportowe. 

Pracuję ze sportowcami dyscyplin: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis, pływanie, taniec.

Uwaga! Nie współpracuję ze sportowcami dyscyplin typowo siłowych i kulturystycznych, ani uprawiających sporty walki. 

 

“Chcemy tego, czy nie chcemy, wiek XXI w światowym sporcie będzie wiekiem biochemii i żywienia. W zawodach będą zwyciężać ci sportowcy, w treningu których wiedzę tę potrafiono najlepiej wykorzystać”

Śp. prof. Jerzy Popingis

W ramach współpracy otrzymujesz:

Zalecenia żywieniowe, plan suplementacji

Szczegółowe, indywidualne zalecenia żywieniowe dopasowane do uprawianej dyscypliny, częstotliwości i intensywności treningów, celów sportowych oraz stanu zdrowia. Dzięki nim będziesz umiał/umiała samodzielnie planować i komponować swoje posiłki w poszczególnych etapach sezonu i przygotowania do zawodów, nauczysz się, jak odżywiać się podczas zgrupowań. Dostaniesz indywidualny plan suplementacji zdrowotnej i sportowej.

Dieta rotacyjna

Otrzymasz zalecenia, przykładowe schematy posiłków i materiały edukacyjne dopasowane do poszczególnych etapów sezonu sportowego, dni treningowych i nietrenigowych, meczowych oraz wolnych, przeznaczonych na regenerację.

Propozycje posiłków, harmonogramy dzienne

Inspiracje i schematy posiłków, propozycje harmonogramów (jadłospisów) dziennych na określony okres czasu. To narzędzie, które pokaże Ci, jak bilansować posiłki i komponować codzienne żywienie. Dzięki nim nie będziesz musiał/musiała codziennie zastanawiać się, co zjeść i co kupić w sklepie, ani co wybierać na stołówce podczas zgrupować. Poznasz proste, szybkie i smaczne przepisy dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i Twoich preferencji kulinarnych, z których będziesz mógł/mogła korzystać przez wiele lat.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Dostęp do aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami, interaktywną listą zakupów, dostępem do czatu i możliwością samodzielnego wprowadzania zmian. Dzięki temu wszystko masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Nie musisz drukować plików pdf, aby iść na zakupy lub sprawdzić przepis na dany posiłek. 

Stały kontakt, bieżący monitoring

Kontakt i regularny monitoring żywieniowy to ważny element współpracy dietetycznej. Dzięki niemu możemy na bieżąco oceniać postępy i wprowadzać modyfikacje, dbając o efektywność procesu na każdym kroku.

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

Zarezerwuj termin konsultacji. Masz pytania? Napisz do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)