Żywienie w ciąży

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start.

Dieta w ciąży ma niezwykle istotny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka, nie tylko w okresie prenatalnym, ale również późniejszych latach życia. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze 1000 dni życia, czyli czas od poczęcia do 3 r.ż. jest kluczowy dla zaprogramowania organizmu i zdrowia człowieka. Twoje wybory żywieniowe w ciąży nie są bez znaczenia! Mam świadomość, że jest to temat, wokół którego powstało wiele mitów, przez co czasem trudno odnaleźć się we wszystkich informacjach. Jednocześnie, robienie wszystkiego idealnie nie jest możliwe – dolegliwości ciążowe, stres, zmiany w codziennym życiu zdecydowanie mogą utrudniać codzienne pilnowanie diety. Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia, zapraszam do współpracy. Pokażę Ci, jak zadbać o siebie i dziecko.  

Jak wygląda współpraca?

Możesz skorzystać z pojedynczych konsultacji na dowolnym etapie ciąży, pakietów współpracy 1-3 miesięcznych lub pełnego pakietu opieki dietetycznej, który przygotowałam specjalnie dla kobiet w ciąży. 

"Zdrowa mama, zdrowe dziecko" - pakiet opieki dietetycznej w ciąży

Koszt pakietu: 1500 zł

(możliwość indywidualnego ustalenia ceny, w przypadku rozpoczęcia współpracy później niż w I trymestrze)

Konsultacje online na początku każdego trymestru

Na początku każdego trymestru umawiamy się na konsultację, podczas której omawiamy Twoje wyniki badań, samopoczucie oraz zalecenia w oparciu o aktualny etap ciąży i Twoje indywidualne potrzeby.

Zalecenia, plan suplementacji, wskazówki na okres połogu i laktacji

W ramach pakietu otrzymujesz szczegółowe zalecenia na każdy trymestr ciąży (aktualizowane regularnie), plan suplementacji (w porozumieniu z lekarzem), a także wskazówki dotyczące żywienia i stylu życia, które pomogą Ci po porodzie, w okresie połogu i karmienia piersią. Dzięki temu od razu po porodzie będziesz wiedziała, czego potrzebuje Twój organizm i jak wesprzeć jego regenerację, bez konieczności szukania terminu na konsultację, kiedy maluch będzie już z Tobą w domu.

Przykładowe posiłki i harmonogramy dzienne z aktualizacjami na każdy trymestr

Na początku każdego trymestru otrzymasz propozycje posiłków (ok 30-40 przepisów na każdy trymestr w zależności od Twoich preferencji) i harmonogramów dziennych (jadłospisów) dopasowanych do charakterystyki danego okresu ciąży, Twoich potrzeb, samopoczucia i wyników badań.

Stały kontakt, bieżący monitoring żywieniowy

Przez cały czas trwania pakietu jesteśmy w kontakcie, możesz na bieżąco zadawać mi pytania lub konsultować swoje wątpliwości. Regularnie kontrolujemy wyniki Twoich badań, samopoczucie i przebieg ciąży (w kontakcie z lekarzem) i wprowadzamy niezbędne modyfikacje. Ciąża to stan, który ciężko zaplanować, dlatego jeśli nagle pojawią się jakiekolwiek dolegliwości ciążowe, problemy, reagujemy natychmiastowo.

Priorytetowe podejście

Naszą współpracę traktuje priorytetowo i jestem do Twojej dyspozycji również w sytuacjach nagłych np. związanych z chorobą, czy pobytem w szpitalu.

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

Zarezerwuj termin konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)