Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

Zapoznaj się z informacjami na mojej stronie internetowej, regulaminem współpracy, a jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, śmiało skontaktuj się ze mną mailowo.

Na konsultację możesz zapisać się poprzez kalendarz dostępny na stronie lub mailowo. Po rezerwacji terminu otrzymasz ode mnie kwestionariusz medyczno-żywieniowy oraz niezbędną dokumentację (m.in. zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zasady współpracy) oraz dane do płatności przelewem. Pamiętaj, że warunkiem odbycia konsultacji jest odesłanie uzupełnionych dokumentów oraz dokonanie płatności najpóźniej do 24 przed umówionym terminem! Moja praca zaczyna się jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Dokładnie analizuję wypełniony kwestionariusz oraz wyniki badań (jeśli je posiadasz), aby podczas konsultacji móc jak najszybciej przekazać Ci jak najwięcej zaleceń i wskazówek. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujemy czas podczas konsultacji, a Ty płacisz za wiedzę, zalecenia i wskazówki, a nie wyłącznie odpowiadanie na pytania.

Podczas pierwszej konsultacji pogłębiam  wywiad medyczno-żywieniowy, wspólnie omawiamy wyniki badań, dotychczasowy sposób żywienia i stan zdrowia. Szczegółowo planujemy dalszy proces m.in. dokładny przebieg i model współpracy, przybliżone ramy czasowe, częstotliwość kontroli i naszego kontaktu. Dzięki temu dokładnie wiesz, jak będziemy postępować krok po kroku, jakich efektów możesz się spodziewać i kiedy.

W zależności od wybranej metody współpracy otrzymasz m.in. pełny program żywieniowy, okresowy jadłospis lub schemat posiłków, zalecenia, plan suplementacji, dostęp do aplikacji mobilnej.  Kieruję się zasadą, że jeśli nasza współpraca ma być udana musisz rozumieć i wiedzieć dlaczego podejmujemy takie, a nie inne działania, dlatego otrzymujesz również solidną porcję wiedzy. Dzięki dostępowi do aplikacji, masz możliwość dopasowania dietoterapii pod siebie w bardzo elastyczny sposób m.in. dzięki funkcji podmiany przepisów i posiłków, zgodnie z przyjętymi zaleceniami.

Bardzo ważnym elementem udanej i skutecznej współpracy  jest nasz stały kontakt, raportowanie efektów i szybkie reagowanie na problemy,  aby w razie potrzeby modyfikacje wprowadzać jak najszybciej. Monitoring odbywa się poprzez aplikację mobilną, regularne konsultacje lub kontakt mailowy. Początkowo rozmawiamy co tydzień lub częściej w zależności od potrzeb.

Moim celem nie jest uzależnienie Cię od kontaktu i pracy ze mną, ale edukacja i poprowadzenie współpracy w taki sposób, aby możliwe było jej skuteczne zakończenie w momencie, kiedy będziesz czuł/czuła się na to gotowy/a. Zależy mi na tym, abyś nauczył/a się, jak samodzielnie dbać o swoje zdrowie i dietę, aby utrzymać efekty jak najdłużej. Po zakończeniu współpracy możesz przedłużyć swój dostęp do aplikacji mobilnej i korzystać z bazy kilku tysięcy przepisów oraz zaleceń, a w razie potrzeby zawsze możesz ponownie skontaktować się ze mną i poprosić o pomoc lub rozwianie wątpliwości.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

Konsultacje dietetyczne

 • omówienie kwestionariusza medyczno-żywieniowego, dotychczasowego sposoby odżywiania i stylu życia
 • analiza wyników badań
 • przekazanie najważniejszych zaleceń i wskazówek dopasowanych do stanu zdrowia i potrzeb

Programy żywieniowe

 • plan posiłków na każdy dzień na ustalony okres czasu lub przykładowe inspiracje/schematy posiłków z interaktywną listą zakupów
 • indywidualne zalecenia żywieniowe
 • plan suplementacji
 • dostęp do aplikacji mobilnej, w której znajdują się wszystkie materiały oraz jest możliwość samodzielnego modyfikowania posiłków/produktów w zależności od potrzeb, zgodnie z zaleceniami
 • stały kontrakt i monitorowanie efektów
 • dodatkowe materiały edukacyjne

Zobacz, jak to wygląda:

Zależy mi na Twoim zaufaniu i zadowoleniu z naszej współpracy. Moją rolą jest przeprowadzenie Cię przez cały proces edukacji żywieniowej, przekazanie wiedzy, rad i wskazówek, które pozwolą Ci zmienić nawyki nie tylko wtedy, kiedy współpracujemy, ale na całe życie.

Co zyskujesz dzięki naszej współpracy?

 • Zbudowanie trwałych nawyków żywieniowych
 • Edukację żywieniową 
 • Oszczędność czasu, który poświęcasz na planowanie posiłków
 • Oszczędność pieniędzy. Nie kupujesz zbędnych produktów, suplementów, nie marnujesz żywności.
 • Pewność, że odżywiasz się prawidłowo i dostarczas organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje.
 • Elastyczność. Możesz samodzielnie modyfikować posiłki i produkty, w zależności od aktualnych potrzeb, wciąż spełniając wszystkie założenia dietototerapii.
 • Łatwe i szybkie w przygotowaniu posiłki. Nie musisz obawiać się, że bycie na diecie oznacza niezliczone w godziny kuchni. Większość proponowanych przeze mnie posiłków przygotujesz w maksymalnie 20 minut. 

Zarezerwuj termin konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)