Opieka dietetyczna online

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie długoterminowo pod okiem specjalistów.

Opieka dietetyczna online - jak wygląda?

Aby pomóc Ci zadbać o zdrowie, profilaktykę i samopoczucie, zrealizować cele kliniczne, oferuję Ci pakiety indywidualnej opieki dietetycznej online. Pakiety to zdecydowanie bardziej rozbudowany, kompleksowy i skuteczny model współpracy, który znacząco wykracza poza tradycyjne jadłospisy, czy rozpiski posiłków.  W ramach współpracy stworzę dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, czyli zestaw narzędzi, którymi będziesz mógł/mogła się posługiwać na co dzień. Podczas całego procesu na bieżąco monitoruję zachodzące u Ciebie zmiany. Najważniejsza w naszej współpracy jest edukacja, samodzielność, niezależność i regularne monitorowanie efektów. Nie chcę uzależniać Cię od moich rozpisek i namawiać na kolejne jadłospisy. Moim celem jest takie poprowadzenie procesu, abyś po jego zakończeniu umiał/umiała poradzić sobie beze mnie i wiedział/wiedziała jak dbać o siebie na co dzień. 

W ramach współpracy otrzymujesz:

Szczegółową analizę dotychczasowego sposobu żywienia, stylu życia, historii medycznej, suplementacji

Moja praca rozpoczyna się jeszcze przed naszym pierwszym spotkaniem. Po umówieniu terminu konsultacji otrzymasz ode mnie kwestionariusz medyczno-żywieniowy i dostęp do aplikacji mobilnej z dzienniczkiem żywieniowym do uzupełnienia. Na ich podstawie przygotowuję się do naszej pierwszej konsultacji. Dzięki temu czas spotkania będzie maksymalnie wykorzystany na omówienie Twoich potrzeb i problemów, edukację oraz planowanie procesu dietoterapeutycznego. Po konsultacji od razu będziesz mógł/mogła wprowadzić najważniejsze zmiany, a ja będę pracować nad skutecznych programem żywieniowym.

Zalecenia żywieniowe, plan suplementacji

Szczegółowe, indywidualne zalecenia dotyczące żywienia i stylu życia (m.in. higieny jedzenia, snu, aktywności). Dzięki nim będziesz umiał/umiała samodzielnie planować i komponować swoje posiłki oraz dokonywać optymalnych wyborów w każdej sytuacji (np. jedząc w restauracji, przebywając za granicą, na wakacjach, spotkaniach towarzyskich i innych). Otrzymasz też wskazówki dotyczące robienia zakupów i wybierania dobrych jakościowo produktów w sklepach. Jeśli w Twoim przypadku wskazane będzie wdrożenie suplementacji, otrzymasz jej szczegółowy plan wraz z propozycjami konkretnych preparatów, sposobem ich przyjmowania. Nie współpracuję z żadną marką suplementów i nie polecam produktów, które są zbędne lub nie działają. 

Propozycje posiłków i harmonogramów dziennych

Inspiracje i schematy posiłków, propozycje przepisów i schematów dziennych (jadłospisów). To narzędzie, które pokaże Ci, jak prawidłowo bilansować posiłki i komponować codzienne żywienie. Dzięki nim nie będziesz musiał/musiała codziennie zastanawiać się, co zjeść i co kupić w sklepie. Zobaczysz też, że zdrowe jedzenie nie musi oznaczać wielu godzin spędzonych w kuchni. Poznasz proste, szybkie i smaczne przepisy dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i Twoich preferencji kulinarnych, z których będziesz mógł/mogła korzystać przez wiele lat. Dzięki dostępowi do aplikacji mobilnej, masz możliwość ich modyfikacji zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami każdego dnia. W przeciwieństwie do popularnych, gotowych jadłospisów, masz możliwość samodzielnego dodawania swoich ulubionych posiłków do programu żywieniowego i modyfikacji przygotowanych przeze mnie przepisów. Założenia dietoterapii możesz na bieżąco kontrolować w aplikacji, a ja przez cały czas czuwam nad Twoim procesem.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Dostęp do aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami, interaktywną listą zakupów, dostępem do czatu i możliwością samodzielnego wprowadzania zmian (wedle ustaleń). Dzięki temu wszystko masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Nie musisz drukować plików pdf, aby iść na zakupy lub sprawdzić przepis na dany posiłek. 

Stały kontakt, bieżący monitoring

Kontakt i regularny monitoring żywieniowy to najważniejszy element współpracy dietetycznej. Dzięki niemu możemy na bieżąco oceniać postępy i wprowadzać modyfikacje, dbając o efektywność procesu na każdym kroku. Moja praca nie ogranicza się wyłącznie do wysłania jadłospisu. Podczas całego procesu na bieżąco reaguję na zmiany, sugeruję pomocne modyfikacje i wspieram Cię w prowadzaniu zmian.

Opieka dietetyczna online - dla kogo?

Pakiety opieki dietetycznej online to skuteczne rozwiązanie niemal dla każdego, kto jest gotowy na wprowadzenie zmian w swoim życiu i zadbanie o zdrowie. Świetnie sprawdzi się w przypadku:

 • Dorosłych oraz młodzieży,
 • Sportowców zawodowych i amatorów,
 • Kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • Par, współlokatorów, całych rodzin,
 • Osób wymagających dietoterapii klinicznej,
 • Osób, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Wszystkich, którzy chcą budować zdrowsze nawyki żywieniowe.

Jeśli szukasz kompleksowej opieki specjalisty i pomocy wykraczającej poza przekazanie gotowego jadłospisu, zapraszam Cię do współpracy. Pamiętaj, że przekazane przeze mnie zalecenia i informacje to narzędzia w Twoich rękach. Od Ciebie zależy ich realizacja. Jestem do dyspozycji na każdym etapie naszej współpracy, ale wprowadzenie zmian jest Twoim zadaniem.

Opieka dietetyczna online - krok po kroku

Krok 1.

Rezerwacja i opłacenie terminu konsultacji

Zarezerwuj termin konsultacji wybierając swoją opcję w zakładce "UMÓW KONSULTACJĘ". Możesz to zrobić również mailowo, pisząc do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com. Jeśli masz pytania lub nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, również możesz skontaktować się ze mną mailowo. Po rezerwacji i opłaceniu konsultacji lub pakietu otrzymasz ode mnie kwestionariusz medyczno-żywieniowy do wypełnienia oraz dostęp do aplikacji mobilnej z prośbą o uzupełnienie dzienniczka żywieniowego. Pamiętaj, aby odesłać je we wskazanym przeze mnie mailowo terminie.

Krok 2.

Analiza kwestionariusza i dzienniczka żywieniowego

Wypełnij kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy oraz odeślij wszystkie materiały w wyznaczonym terminie. Moja praca rozpoczyna się jeszcze przed naszą konsultacją. Szczegółowo analizuję przekazane przez Ciebie materiały i na ich podstawie przygotowuję się do naszego spotkania. Dzięki temu podczas konsultacji będziemy mogli skupić się na doprecyzowaniu najważniejszych kwestii i omówieniu zaleceń oraz planu działania. W przeciwnym razie wszystkie pytania będę musiałabym zadać podczas konsultacji, a czas na edukację byłby ograniczony.

Krok 3.

Pierwsza konsultacja, ustalenie strategii żywieniowej

Podczas pierwszej konsultacji omawiamy kwestionariusz, dzienniczek żywieniowy, wyniki badań, Twój dotychczasowy sposób żywienia i styl życia. Na spotkaniu odbywa się też wstępna edukacja żywieniowa, przekazanie najważniejszych zaleceń i ustalenie przebiegu całego procesu (główne cele, założenia, czas trwania). Po konsultacji otrzymasz mailowo jej podsumowanie (dzięki temu łatwiej będzie Ci się skupić podczas rozmowy) i zalecenia, które możesz wprowadzić od razu, w oczekiwaniu na dalsze materiały. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom, Google Meets, Instagram lub Microsoft Teams.

Krok 4.

Przygotowanie programu żywieniowego

Na podstawie naszej rozmowy i w oparciu o przekazane przez Ciebie informacje i wspólne ustalenia, przygotowuję dla Ciebie indywidualny program żywieniowy. Standardowo czas opracowania materiałów wynosi 10 dni roboczych. Podczas oczekiwania na program żywieniowy możesz wprowadzać zalecenia, które omówiliśmy na konsultacji.

Krok 5

Konsultacja z omówieniem programu żywieniowego

Kiedy program żywieniowy będzie gotowy, możemy umówić się na kolejne spotkanie, podczas którego dokładnie wyjaśnię Ci jak korzystać z przygotowanych materiałów. Omówimy kwestie techniczne takie jak funkcje aplikacji mobilnej, sposoby modyfikacji przepisów i dodawania własnych posiłków, oraz monitoringu żywieniowego, a także ewentualne dodatkowe zalecenia i plan suplementacji. To czas na Twoje pytania i zgłoszenie wątpliwości, jeśli się pojawią.

Krok 6

Wdrożenie programu żywieniowego, bieżący monitoring

To główny element naszej współpracy, czyli wprowadzenie programu żywieniowego i zmian w życie. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie, a ja na bieżąco monitoruję cały proces. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz kontaktować się ze mną poprzez chat w aplikacji lub mailowo. Na podstawie danych uzupełnianych przez Ciebie w aplikacji, przygotowuję się do naszych kolejnych konsultacji kontrolnych, reaguję w przypadku problemów i czuwam nad tym, aby działania były zgodne z naszymi założeniami, bezpieczne i skuteczne.

Krok 4.

Konsultacja podsumowująca i zakończenie procesu

Kiedy cele zostaną osiągnięte i stwierdzisz, że dalej jesteś w stanie poradzić sobie bez mojej stałej pomocy, kończymy nasz proces i współpracę. Otrzymujesz dokładne podsumowanie procesu i zalecenia dotyczącego jego samodzielnej kontynuacji. Wszystkie przesłane materiały w formie pdf pozostają Twoją własnością. Jeśli zechcesz, dostęp do aplikacji mobilnej możesz przedłużyć za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem.

Opieka dietetyczna online - zalety

Pakiety opieki dietetycznej online mają wiele zalet i niemal żadnych wad. Są równie skuteczne, co współpraca stacjonarna w gabinecie. Jakie są największe korzyści?

 • Nie tracisz czasu na dojazd do gabinetu, możemy współpracować z każdego miejsca na świecie, a jedyne czego potrzebujesz to komputer lub telefon i dostęp do internetu,
 • Pracujesz nad rozwiązaniem swojego problemu i osiągnięciu swoich celów pod okiem specjalisty, który cały czas czuwa nad procesem,
 • Rozumiesz, dlaczego podejmujemy takie a nie inne działania, co ułatwia wprowadzenie ich w życie,
 • Rozumiesz, co dzieje się w Twoim organizmie i dlaczego ma takie potrzeby, dzięki czemu wiesz, jak dopasowywać swoje żywienie i suplementację w różnych sytuacjach,
 • Wiesz, jak poradzić sobie w sytuacjach takich jak spotkania towarzyskie, wyjazdy, wakacje, długie podróże, jedzenie na mieście, tak aby cieszyć się z nimi i w pełni z nich korzystać, a jednocześnie wciąż dbać o zdrowie,
 • Umiesz dopasować dietę do swoich potrzeb, ale również możliwości i trybu dnia,
 • Umiesz samodzielnie skomponować posiłki bez konieczności jedzenia “z kartki”,
 • Jesz, to co lubisz i dbasz o zdrowie,
 • Budujesz trwałe nawyki żywieniowe,
 • Oszczędzasz czas, który normalnie poświęcasz na planowanie posiłków,
 • Oszczędzasz pieniądze – nie kupujesz zbędnych produktów, suplementów, nie marnujesz żywności,
 • Przygotowujesz smaczne, zdrowe, łatwe posiłki bez spędzania wielu godzin w kuchni,
 • Masz pewność, że odżywiasz się prawidłowo i dostarczasz do organizmu wszystko, czego potrzebuje.

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

Wybierz formę współpracy i zarezerwuj termin konsultacji

1-miesięczna opieka dietetyczna

PLN 400
/miesiąc
 • Pierwsza konsultacja online
 • Dodatkowa konsultacja online z omówieniem przygotowanych zaleceń, materiałów oraz wyjaśnieniem, jak korzystać ze wszystkich narzędzi
 • Szczegółowe zalecenia żywieniowe, plan suplementacji, dodatkowe materiały edukacyjne
 • Schematy posiłków, inspiracje przepisów, propozycje harmonogramów dziennych (jadłospisów)
 • Monitoring żywieniowy przez 1 miesiąc
 • Dostęp do aplikacji mobilnej z wszystkimi materiałami, możliwością samodzielnej wymiany posiłków i produktów przez 1 miesiąc
 • Konsultacja podsumowująca (mailowa)

3-miesięczna opieka dietetyczna

PLN 280
/miesiąc
 • Pierwsza konsultacja online
 • Dodatkowa konsultacja online z omówieniem przygotowanych zaleceń, materiałów oraz wyjaśnieniem, jak korzystać ze wszystkich narzędzi
 • Szczegółowe zalecenia żywieniowe, plan suplementacji, dodatkowe materiały edukacyjne
 • Schematy posiłków, inspiracje przepisów, propozycje harmonogramów dziennych (jadłospisów)
 • W razie potrzeby zastosowania diet rotacyjnych, czasowo eliminacyjnych (np. low fodmap), pakiet uwzględnia prowadzanie wszystkich jej etapów
 • Monitoring żywieniowy przez 3 miesiące
 • Dostęp do aplikacji mobilnej z wszystkimi materiałami, możliwością samodzielnej wymiany posiłków i produktów przez 3 miesiące
 • Konsultacja kontrolna online
 • Konsultacja podsumowująca online
 • REKOMENDOWANY MODEL WSPÓŁPRACY DLA OSÓB ZE ZŁOŻONYMI PROBLEMAMI KLINICZNYMI NP. ZABURZENIAMI HORMONALNYMI, SIBO, IBS, STANY POOPERACYJNE.

2-miesięczna opieka dietetyczna

PLN 325
/miesiąc
 • Pierwsza konsultacja online
 • Dodatkowa konsultacja online z omówieniem przygotowanych zaleceń, materiałów oraz wyjaśnieniem, jak korzystać ze wszystkich narzędzi
 • Szczegółowe zalecenia żywieniowe, plan suplementacji, dodatkowe materiały edukacyjne
 • Schematy posiłków, inspiracje przepisów, propozycje harmonogramów dziennych (jadłospisów)
 • W razie potrzeby zastosowania diet rotacyjnych, czasowo eliminacyjnych (np. low fodmap), pakiet uwzględnia wprowadzenie i edukację do wszystkich jej etapów, ale gwarantuje ich ukończenia w okresie trwania współpracy
 • Monitoring żywieniowy przez 2 miesiące
 • Dostęp do aplikacji mobilnej z wszystkimi materiałami, możliwością samodzielnej wymiany posiłków i produktów przez 2 miesiące
 • Konsultacja podsumowująca online

Masz pytania? Napisz do mnie na adres nutriaid.dietetyk@gmail.com

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)