Opieka dietetyczna online

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie długoterminowo pod okiem specjalistów.

Opieka dietetyczna online - jak wygląda?

Słowo “dieta” wielu osobom kojarzy się bardzo negatywnie, głównie z zakazami i restrykcjami. Niestety w ostatnich czasach rozwinęła się również tzw. kultura diet. Utożsamianie bycia szczupłym z byciem zdrowym, traktowanie ciągłego odchudzania i stosowania przeróżnych diet jako dbałości o zdrowie są, w mojej ocenie, dużym problemem. Całkowicie odwracają uwagę od tego, jak tak naprawdę powinno wyglądać zdrowe odżywianie, dlaczego jest ono takie ważne i w czym może Ci pomóc współpraca z dietetykiem. Praca dietetyka nie polega wyłącznie na wyliczaniu rozpisywaniu diet, wyliczaniu zapotrzebowania na kalorie i makroskładniki. W swojej pracy spędzam wiele godzin na konsultacjach indywidualnych, analizowaniu wyników badań, szukaniu związków przyczynowo-skutkowych między zgłaszanymi problemami, a zaburzeniami funkcjonowania organizmu oraz konstruowaniu zaleceń i programów dietoterapii.

Aby pomóc Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie, zrealizować cele kliniczne i sylwetkowe, oferuję Ci indywidualną opiekę dietetyczną online, która jest czymś znacznie większym niż zwykła rozpiska posiłków. Stworzę dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, czyli zestaw narzędzi, którymi będziesz mógł/mogła się posługiwać na co dzień. 

Najważniejsza w naszej współpracy będzie więc edukacja, samodzielność, niezależność i monitorowanie efektów. Nie chcę uzależniać Cię od moich rozpisek. Po zakończeniu jednego jadłospisu 7-dniowego nie będę naciągać Cię na kolejny.  Stworzę dla ciebie indywidualny program żywieniowy. Dieta online będzie jego ważną częścią, ale nie jedynym narzędziem, z którym będziemy pracować.

W ramach współpracy otrzymujesz:

Zalecenia żywieniowe, plan suplementacji

Szczegółowe, indywidualne zalecenia żywieniowe, dotyczące stylu życia, biohackingu. Dzięki nim będziesz umiał/umiała samodzielnie planować i komponować swoje posiłki.  Jeśli w Twoim przypadku wskazane będzie wdrożenie suplementacji, otrzymasz jej szczegółowy plan wraz z propozycjami konkretnych preparatów, czasem i sposobem ich przyjmowania. Nie współpracuję z żadną marką suplementów i nie polecam produktów, które są zbędne lub nie działają. 

Materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne dopasowane do Twoich potrzeb. Edukacja jest bardzo ważnym filarem naszej współpracy. Dzięki niej zrozumiesz, dlaczego wskazane są takie, a nie inne działania i nie będziesz wiecznie uzależniony/uzależniona od rozpisek. Materiały obejmują m.in. informacje na temat danej jednostki chorobowej, opisy posiłków i suplementów z wyjaśnieniem i uzasadnieniem ich wyboru.

Propozycje posiłków, harmonogramy dzienne

Inspiracje i schematy posiłków, propozycje harmonogramów (jadłospisów) dziennych na określony okres czasu. To narzędzie, które pokaże Ci, jak bilansować posiłki i komponować codzienne żywienie. Dzięki nim nie będziesz musiał/musiała codziennie zastanawiać się, co zjeść i co kupić w sklepie. Zobaczysz też, że zdrowe jedzenie nie musi oznaczać wielu godzin spędzonych w kuchni. Poznasz proste, szybkie i smaczne przepisy dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i Twoich preferencji kulinarnych, z których będziesz mógł/mogła korzystać przez wiele lat.

Dostęp do aplikacji mobilnej

Dostęp do aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami, interaktywną listą zakupów, dostępem do czatu i możliwością samodzielnego wprowadzania zmian (wedle ustaleń). Dzięki temu wszystko masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Nie musisz drukować plików pdf, aby iść na zakupy lub sprawdzić przepis na dany posiłek. 

Stały kontakt, bieżący monitoring

Kontakt i regularny monitoring żywieniowy to ważny element współpracy dietetycznej. Dzięki niemu możemy na bieżąco oceniać postępy i wprowadzać modyfikacje, dbając o efektywność procesu na każdym kroku.

Opieka dietetyczna online - dla kogo?

Dieta online i program żywieniowy online to rozwiązanie niemal dla każdego. Świetnie sprawdzi się w przypadku:

 • Dorosłych oraz młodzieży,
 • Sportowców zawodowych i amatorów,
 • Kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • Par, współlokatorów, całych rodzin,
 • Osób wymagających dietoterapii klinicznej,
 • Osób, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej i rekompozycja sylwetki,
 • Wszystkich, którzy chcą budować zdrowsze nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że dieta online, przekazane przeze mnie zalecenia i informacje to narzędzia. Od Ciebie zależy ich realizacja. Jestem do dyspozycji na każdym etapie naszej współpracy, ale wprowadzenie zmian jest Twoim zadaniem.

Opieka dietetyczna online - oferta. Zobacz, w czym mogę Ci pomóc:

Opieka dietetyczna online - krok po kroku

Krok 1.

Rezerwacja i opłacenie terminu konsultacji

Zarezerwuj termin konsultacji poprzez kalendarz dostępny na stronie lub napisz do mnie na maila nutriaid.dietetyk@gmail.com. Po rezerwacji terminu otrzymasz dane do płatności. Dostaniesz również kwestionariusz medyczno-żywieniowy do wypełnienia oraz dostęp do aplikacji mobilnej z prośbą o uzupełnienie dzienniczka żywieniowego.

Krok 2.

Wypełnienie i odesłanie kwestionariusza oraz dzienniczka żywieniowego

Wypełnij kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy oraz odeślij wszystkie materiały w wyznaczonym terminie. Dzięki temu podczas konsultacji będziemy mogli skupić się na doprecyzowaniu najważniejszych kwestii i omówieniu zaleceń oraz planu działania. W przeciwnym razie wszystkie pytania będę musiała zadać podczas konsultacji, a czas na edukację będzie ograniczony.

Krok 3.

Pierwsza konsultacja, ustalenie strategii żywieniowej

Podczas pierwszej konsultacji odbywa się wstępna edukacja żywieniowa, przekazanie najważniejszych zaleceń i ustalenie przebiegu całego procesu. Po konsultacji otrzymasz mailowo jej podsumowanie (dzięki temu łatwiej będzie Ci się skupić podczas naszego spotkania) i zalecenia, które możesz wprowadzić od razu, w oczekiwaniu na dalsze materiały. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom, Google Meets lub Microsoft Teams.

Krok 4.

Rozpoczęcie programu żywieniowego

W ustalonym podczas konsultacji terminie przesyłam wszystkie materiały takie jak zalecenia, plan suplementacji, przykładowe harmonogramy posiłków (dieta online). Przed rozpoczęciem programu żywieniowego możliwa jest kolejna 20-30 minutowa konsultacja online, podczas której wyjaśnię, jak korzystać z materiałów.

Krok 5

Stały kontakt i bieżący monitoring żywieniowy

Podczas naszej współpracy jesteśmy w stałym kontakcie, na bieżąco oceniamy efekty, w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne modyfikacje. Możesz kontaktować się ze mną poprzez mail lub chat w aplikacji. Regularnie sprawdzam Twoje dzienniczki żywieniowe i w razie potrzeby szybko reaguję i proponuję nowe rozwiązania.

Krok 6

Konsultacja podsumowująca i zakończenie procesu

Kiedy cele zostaną osiągnięte i stwierdzisz, że dalej jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie, kończymy nasz proces i współpracę. Otrzymujesz dokładne podsumowanie procesu i zalecenia dotyczącego jego kontynuacji. Wszystkie przesłane materiały w formie pdf pozostają Twoją własnością, dostęp do aplikacji mobilnej możesz przedłużyć za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem.

Opieka dietetyczna online - zalety

Dieta online i współpraca dietetyczna online mają wiele zalet i niemal żadnych wad. Są równie skuteczna, co współpraca stacjonarna w gabinecie. Jakie są największe korzyści?

 • Nie tracisz czasu na dojazd do gabinetu,
 • Możemy współpracować z każdego miejsca na świecie,
 • Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub telefon i dostęp do internetu,
 • Rozumiesz, dlaczego podejmujemy takie a nie inne działania, co ułatwia wprowadzenie ich w życie,
 • Rozumiesz, co dzieje się w Twoim organizmie i dlaczego ma takie potrzeby, dzięki czemu wiesz, jak dopasowywać swoje żywienie i suplementację w różnych sytuacjach,
 • Wiesz, jak poradzić sobie w sytuacjach takich jak spotkania towarzyskie, wyjazdy, wakacje, długie podróże, jedzenie na mieście, tak aby cieszyć się z nimi i w pełni z nich korzystać, a jednocześnie wciąż dbać o zdrowie,
 • Umiesz dopasować dietę do swoich potrzeb, ale również możliwości i trybu dnia,
 • Umiesz samodzielnie skomponować posiłki bez konieczności jedzenia “z kartki”,
 • Jesz, to co lubisz i dbasz o zdrowie,
 • Budujesz trwałe nawyki żywieniowe,
 • Oszczędzasz czas, który normalnie poświęcasz na planowanie posiłków,
 • Oszczędzasz pieniądze – nie kupujesz zbędnych produktów, suplementów, nie marnujesz żywności,
 • Przygotowujesz smaczne, zdrowe, łatwe posiłki bez spędzania wielu godzin w kuchni,
 • Masz pewność, że odżywiasz się prawidłowo i dostarczasz do organizmu wszystko, czego potrzebuje. 

Wszystkie materiały zawsze pod ręką

Do jadłospisów, posiłków, zaleceń, planu suplementacji masz dostęp zawsze i wszędzie.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość samodzielnego wyboru posiłków na dany dzień i wymiany poszczególnych produktów w ramach zaleceń i ustalonych założeń.

interaktywna lista zakupów

Nie marnujesz żywności, nie kupujesz produktów, ani suplementów, których nie potrzebujesz.

czat, monitoring żywieniowy

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się ze mną poprzez chat. Przez cały okres współpracy na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, samopoczucie, objawy.

Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)