Dietetyk online – czy warto?

Przeglądając internet w poszukiwaniu informacji na temat skutecznego odchudzania, czy dietoterapii bez trudu można trafić na liczne reklamy diet i dietetyków online. Internet to z pewnością skarbnica wiedzy, ale też miejsce gdzie każdy może sam siebie nazwać specjalistą, napisać i sprzedawać co tylko zechce. Dlatego, zanim zgłosisz się do kogoś po pomoc sprawdź, czy jest to specjalista, dietetyk z wykształceniem i doświadczeniem, któremu warto zaufać w kwestii własnego zdrowia. Konsultacje online cieszą się rosnącą popularnością i mają pełno zalet. Są świetnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych lub z małymi dziećmi, które nie mają możliwości czasowych, aby regularnie dojeżdżać do gabinetu. Poradnia dietetyczna online NUTRIAID wychodzi na przeciw wszystkim oczekiwaniom pacjentów.

Konsultacje dietetyczne online – jak wyglądają?

Chcesz umówić się na konsultację u dietetyka online? Nic prostszego! Wystarczy, że napiszesz do mnie maila na adres kontakt@nutri-aid.pl lub wypełnisz formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”. Opisz, krótko problem z jakim się zgłaszasz oraz swoje oczekiwania – w kolejnym kroku umówimy termin konsultacji i przebieg współpracy.

Konsultacje odbywają się za pośrednictwem aplikacji internetowych (np. Skype, czy Zoom). To czas, kiedy omawiamy Twój dotychczasowy styl życia i sposób żywienia, otrzymujesz ode mnie najważniejsze zalecenia i planujemy dalsze działania. Możesz zdecydować się na dietę online, specjalny pakiet dietetyczny lub regularne, okresowe konsultacje online.

Dietetyk online – zalety

 • Konsultacje z dietetykiem online nie wymagają wyjścia z domu, nie tracisz więc czasu na dojazd.
 • Na wizytę możesz umówić się w dogodnym terminie, nieuzależnionym od godzin otwarcia stacjonarnego gabinetu.
 • Wizytę online z dietetykiem możesz umówić z każdego miejsca na świecie!
 • Jedyne czego potrzebujesz to ciche, oświetlone pomieszczenie i dostęp do internetu.
 • Doświadczony dietetyk przez internet przeprowadzi Twoją dietoterapię równie skutecznie, co dietetyk stacjonarny.

Dietetyk online – cennik

 • Pierwsza konsultacja online – 150 zł
 • Kolejna konsultacja online – 100 zł
 • Dieta online (jadłospis tygodniowy) – 150 zł
 • Dieta online (jadłospis dwutygodniowy) – 250 zł
 • Zalecenia żywieniowe – 350 zł
 • Pakiet współpracy miesięcznej online – 800 zł
 • Pakiety specjalne – od 1000 zł

Współpraca z dietetykiem online – oferta

Dietetyk kliniczny online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej diety dobranej do Twojej historii medycznej, stanu zdrowia, zdiagnozowanych problemów zdrowotnych, przebytych lub planowanych zabiegów, przyjmowanych leków zobacz jak wygląda dietoterapia pod moim okiem w zakładce DIETOTERAPIA CHORÓB.

Dietetyk sportowy online

Jeśli potrzebujesz planu żywieniowego dopasowanego do Twoich treningów i celów sportowych, jesteś w trakcie przygotowania do ważnych zawodów lub rekonwalescencji po kontuzji sprawdź szczegółową ofertę skierowaną do sportowców w zakładce DIETETYKA SPORTOWA.

Dietetyk online dla dzieci

Naukę zdrowych nawyków żywieniowych i profilaktykę chorób cywilizacyjnych warto zacząć już w najmłodszych latach życia. Szczegóły dotyczące współpracy w zakresie dietetyki pediatrycznej znajdziesz w zakładce DIETETYKA PEDIATRYCZNA.

Dietetyk ciążowy online

Jeśli jesteś w ciąży lub w trakcie karmienia piersią lub dopiero planujesz powiększenie rodziny sprawdź szczegóły w zakładce ŻYWIENIE KOBIET CIĘŻARNYCH I KARMIĄCYCH PIERSIĄ.

Dietetyk online dla par

Razem zawsze raźniej wprowadzać zmiany i dbać o zdrowszy styl życia.