Wspaniale, że jesteś! Czekałam właśnie na Ciebie. Jeśli zechcesz, z chęcią pomogę Ci jako Twój dietetyk.

Jako dietoterapeutka i specjalistka do spraw odżywiania współpracuję z pacjentami, którym zależy na indywidualnym podejściu i trwałych efektach. W naszej współpracy nie tylko osiągniesz postawiony cel, ale też nauczysz się, jak zdrowo się odżywiać i smacznie komponować posiłki – by codzienna dieta stała się łatwa, lekka i przyjemna. Czy chcesz zobaczyć, jak to zrobić? Wybierz kategorię, która najbardziej Cię interesuje i odpowiada Twoim potrzebom.

ZOBACZ, JAK PRACUJĘ:

Jestem dietetyczką z wykształcenia, praktyki i pasji. Układam plany żywieniowe, tworzę pakiety zaleceń i prowadzę konsultacje dietetyczne online oraz stacjonarnie w Warszawie. Trafiają do mnie osoby, które chcą schudnąć, pacjentki, w ciąży i w trakcie karmienia piersią; oraz sportowcy, którzy pragną poprawić swoje wyniki sportowe. Pomagam też osobom cierpiącym na insulinooporność, cukrzycę, zaburzenia hormonalne, niedobory i nietolerancje pokarmowe, choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego i wiele innych dolegliwości. We wszystkich tych przypadkach – a każdy z nich traktuję od samego początku indywidualnie – stosuję zasadę, że aby dieta była skuteczna, musi być… przyjemna dla pacjenta. Co to znaczy?

Skuteczna dieta to przyjemna dieta!

Jedzenie to przyjemność, prawda? Można zdrowo się odżywiać i smacznie jeść, a gros moich pacjentów aż nie dowierza, jak łatwo zmienić nawyki żywieniowe, kiedy otrzymują ode mnie zalecenia i jadłospisy, które idealnie trafiają w potrzeby i… gusta.

Każdy dzień diety opisany precyzyjnie, Pani Aleksandra uwzględniła moje preferencje smakowe i to, co lubię, nie czuć, że jest się na diecie.

Opinia z facebook’a

Stosuję bardzo prostą zasadę – dieta nie może być uciążliwa ani niesmaczna, przygotowanie posiłków nie może być za trudne – człowiek nie może się na niej męczyć! Bo inaczej nie będzie efektów albo pojawią się tylko na krótką chwilę (stąd tak częsty efekt jo-jo lub kojarzenie diety z głodówkami i rygorami… Spokojnie, tutaj nic takiego Cię nie spotka). Jeśli też chcesz WYGODNĄ i BEZPIECZNĄ DIETĘ, oraz TRWAŁY REZULTAT serdecznie zapraszam Cię do współpracy.

W moich dietach i zaleceniach żywieniowych bardzo skrupulatnie badam i zawsze biorę pod uwagę:

 • Twój stan zdrowia
 • całą Twoją historię medyczną – przyjmowane leki, przebyte zabiegi i operacje, rozpoznane niedobory, choroby, zaburzenia
 • Twój tryb życia – stopień aktywności i ilość wolnego czasu
 • Twoje przyzwyczajenia i ulubione smaki
 • Twoje możliwości, oczekiwania oraz problemy, które chcesz rozwiązać

Dzięki temu otrzymasz ode mnie idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, spersonalizowaną dietę online – na której będziesz coraz lepiej się czuć, a upragniony cel w końcu stanie się realny.

Pani Olu, wszystko jest w porządku, dieta jest przepyszna! Jestem w szoku, że kilogramy lecą w dół, a ja w ogóle nie czuję się głodna, niektórych porcji nawet nie mogę przejeść.

Wiadomość od pacjentki

Jesteś tu, bo chcesz… schudnąć / jeść zdrowiej / poprawić swój stan zdrowia / wspomóc farmakoterapię i leczenie chorób/ przygotować się do ciąży / zrealizować cele sportowe?

Pomogę Ci w każdym przypadku. Napisz do mnie, a otoczę Cię profesjonalną opieką w myśl tych 3 zasad:

 • Dam z siebie 100% ENERGII I CZASU, by dopasować plan żywienia, który pomoże Ci dojśćdo upragnionego celu i da Ci… trwałe efekty

90% PACJENTÓW na moich dietach odchudzających  zrzuciło zbędne kilogramy BEZ EFEKTU JOJO

 • ZATROSZCZĘ SIĘ nie tylko o zbilansowane posiłki, ale także o Twoje samopoczucie i komfort. Wiem, że niektóre sytuacje życiowe bywają trudne – razem przejdziemy przez zmianę sposobu żywienia, by osiągnąć ten najważniejszy cel
 • Dzięki temu, że MAM WIEDZĘ NAUKOWĄ i wiele lat praktyki, pomogę Ci zadbać o zdrowie – dopasuję zalecenia tak, by dotrzeć do sedna problemu i pomóc Ci pozbyć się męczących dolegliwości

Dlaczego możesz mi zaufać? Dieta holistyczna

Dieta to nie tylko rozpiska, co można jeść, a czego nie. To cały układ zależności i wiedza o tym, jak działa organizm, dlaczego zachodzą w nim różne procesy i skąd biorą się problemy. Takie holistyczne podejście sprawia, że możemy nie tylko złagodzić Twoje objawy – ale także postarać się odszukać i wyleczyć ich przyczynęJako doświadczona dietetyczka mam dużą wiedzę i fachowe narzędzia, dzięki którym Ty możesz zyskać upragnione efekty. W pracy stosuję zasadę EBM (medycyny opartej na faktach), więc wszystko, co Ci zaproponuję, będzie sprawdzone, bezpieczne i skuteczne – co potwierdzają badania naukowe!

Dzień dobry, dziś odebrałam wyniki, wszystko w normie! Odbyłam już teleporadę z lekarzem, był w szoku, że tak szybko udało się wyrównać wszystkie niedobory.

WIADOMOŚĆ OD PACJENTKI

Współpraca z dietetykiem – 5 powodów, dlaczego warto

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług dietetyka, jakie Ci oferuję, zobacz:

 • Jestem jednym z niewielu dietetyków w Polsce, którzy ukończyli półroczny kurs organizowany przez australijski Uniwersytet Monash – najważniejszy ośrodek naukowy i kliniczny zajmujący się chorobami jelit oraz prowadzeniem diety FODMAP
 • Jestem w stałym kontakcie z lekarzami specjalistami – m.in. z psychologiem, fizjoterapeutą, lekarzem ginekologiem, gastroenterologiem, kardiologiem, diabetologiem i innymi – więc masz pewność, że otoczę Cię kompleksową opieką. Proponowane zalecenia będą wspomagały Twoje leczenie, a konsultacje ze specjalistami wzmocnią efekty naszej dietoterapii!
 • Schematy? Nie tutaj – nie otrzymasz ode mnie powielonej rozpiski, co jeść, a czego nie jeść. Zamiast tego oferuję Ci coś więcej:
  • plan żywienia, który od A do Z powstanie specjalnie i wyłącznie dla Ciebie
  • konsultacje, które pomogą Ci zyskać dużą niezależność żywieniową – dzięki nim nauczysz się dbać o siebie i jeść tak, by zachować zdrowie i mieć z tego przyjemność
  • motywację, gdy będziesz potrzebować wsparcia, i opiekę przez cały czas naszej współpracy
 • Jeśli coś Cię nurtuje, śmiało pytaj! Odpowiem na Twoje pytania i wszystko wyjaśnię, porozmawiamy w przyjaznej aurze, bez medycznego żargonu. Na każdym spotkaniu, online czy osobistym, możesz się poczuć naprawdę swobodnie.
 • Już od naszej pierwszej rozmowy poczujesz się też wysłuchaną i wysłuchanym. Wszystkie Twoje troski i problemy są dla mnie ważne. Każdy Twój cel – warty, by nad nim popracować. Nasza współpraca będzie oparta na zrozumieniu, indywidualnym podejściu i pełnym profesjonalizmie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!