Dietetyka indywidualna

Indywidualna opieka doświadczonego dietetyka w Twoim procesie.

Konsultacje dietetyczne online

Pomogę Ci zaplanować i rozpocząć proces dietoterapii ukierunkowany na osiągnięcie Twoich celów klinicznych, sylwetkowych lub sportowych. Zdalna forma współpracy jest równie skuteczna co stacjonarna, a jednocześnie zdecydowanie łatwiejsza i umożliwiająca stały kontakt. 

Dieta online

Proste, smaczne, szybkie posiłki zgodne z Twoimi upodobaniami, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i osiągnąć wyznaczone cele. Otrzymasz dostęp do aplikacji mobilnej z możliwością elastycznego dopasowywania posiłków do danego dnia oraz wygodną, interaktywną listą zakupów. 

Dietetyka kliniczna

Odpowiednie żywienie to nieodłączny element leczenia oraz profilaktyki większości chorób. Pokaże Ci jak budować nowe nawyki i codziennie dbać o zdrowie, jednocześnie ciesząc się jedzeniem.

Żywienie kobiet w ciąży

Twoje odżywianie w ciąży programuje zdrowie Twoje dziecka na długie lata. Nauczę Cię, jak w prosty sposób możesz codziennie dbać o siebie i dziecko oraz radzić sobie z ciążowymi dolegliwościami. 

Dietetyka sportowa

Odpowiednio dobrana dieta i suplementacja pomagają w osiąganiu najlepszych wyników sportowych i wspomagają regenerację. Nauczę Cię jak jeść na co dzień, podczas zgrupowań, poszczególnych etapów przygotowania do zawodów i okresie kontuzji. 

Zarezerwuj termin konsultacji:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)

Zapisz się

Make an appointment

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij (Submit)